Оголошення від 08.01.2017

Шановні садівники! Вітаємо Вас в Новому році та бажаємо щастя  та затишку в нашому товаристві!

На сьогодні в товаристві все гаразд і все спокійно. Сторож, як і обіцяв, ходить три рази на добу і це наче дає свій результат, точніше відсутність результату, а саме крадіжок. Але прохання до тих, хто ще не оплатив за охорону, зробити це як найшвидше.

 

Також, після сніжної попередньої доби, дороги в товаристві розчищені, що дозволяє проїхати всім бажаючим садівникам. Але не забувайте, що ворота необхідно зачиняти, щоб уникнути спокуси заїхати тим, кого ми не бажаємо бачити.

 

В цьому році у нас намітилися нові плани, а саме:

- За домовленістю з директором Липкуватівського агроколеджу, буде відремонтована пішохідна дорога до електрички.

- В конторі товариства необхідно відремонтувати дах, точніше його зняти, покласти рубіроїд та знови покласти шифер. А вже після цього ми будемо мати можливість поклеїти шпалери в кімнаті.

- За кошти садівників СТ "Мобіль" ми плануємо закупити один камаз асфальту та покласти його в яру поблизу контори.

- У разі наявності коштів купимо стабілізатор напруги (якісний коштує біля 4000 грн.) для монтування його в систему освітлення. Це дозволить уникнути постійного перегорання світлодіодних прожекторів.

- Плануємо всі городи, які люди не оброблюють, потроху засаджувати медоносними травами. Це дозволить уникнути сміттєзвалищ, а також допомогти нашим пасічникам отримувати додатковий медозбір. До речі в нашому товаристві близько 10 пасічників.