Підсумки 2016 року

     Підсумовуючи це рік, можна сказати, що він пройшов для нашого садівничого товариства не просто, але ефективно. В цьому році нам вдалося зробити дуже багато завдяки вашій небайдужості.

     В цьому році ми відремонтували фасад контори, висадили багато лип на березі пруда, придбали бензокосу, організували влітку вивіз сміття, розчистили дорогу та лінію електропередач від  гілок. Також в цьому році ми відремонтували дорогу, а у напрямку руху до  електрички за допомогою різних товариств поклали новий асфальт.

     Раніше всі світлодіодні прожектори на вуличному освітленні виходили із строю у зв’язку з підвищеною напругою. Тому у цьому році ми відновили світлову лінію. В наступному році нам необхідно придбати трансформатор для стабілізації напруги. 

     Але є в цьому році і не вирішення питання. Так, в цьому році вже у листопаді почалися крадіжки. За запитом садівників ми організуємо охорону, яка повинна зменшити або зовсім припинити  крадіжки. Тому, у кого є фінансові можливості, прохання дзвонити голові правління.

     Зі свого боку ми намагаємось налагодити відео нагляд двох основних точок та написали колективне звернення до Головного управління поліції Харківської області з метою посприяти у налагодженні роботи місцевої поліції.

    Також в цьому році голова правління вів листування: з Харківським лісхозом на предмет відновлення соснового бору; Харківобленерго на предмет пониження напруги до номінальної; з поліцією з питань їхньої роботи; з Харківською облдержадміністрацією з питання відновлення пішохідної дороги до електрички тощо. Багато питань не вирішення, але це не привід опускати руки.

    Тому всім бажаємо вдалого зимування та скорішого повернення літа, щоб Ви змогли насолоджуватися спокоєм та затишком у нашому товаристві!